Altyapı Sporcu Gelişim Kampı Duyuru-2

19.06.2017

Temmuz ayında Ankara ilinde düzenlenecek olan Altyapı Sporcu Gelişim Kampına davet edilen sporcuların listesi aşağıda ilan edilmiştir.

Altyapı Sporcu Gelişim Kampına katılacak olan sporcuların; 20 Haziran 2017 SALI günü mesai bitimine kadar Federasyonumuza mail (alkankilinc@tbhf.org.tr) ile başvurmaları önemle rica olunur. Belirtilen sürede katılım müraacaatında bulunmayan sporcular kamp listesinden çıkartılacaktır (Belirtilen sporcuların, Kulüp Antrenörleri listelerde yer alan tüm sporcularının katılım durumlarını aynı mail içinde Federasyonumuza bildirebilirler).

Kampa katılacak olan sporculardan talep edilecek olan;  veli muvafakatnamesi, sporcu bilgi formu, kamp sırasında getirilecek malzeme listesi, kamp ile ilgili konaklama ve ulaşım bilgileri 3. duyuru ve mail ile sporculara ve spor kulüplerine bildirilecektir.

2002-2003 DOĞUMLU SPORCULAR KAMPI

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 3 Temmuz 2017   BİTİŞ TARİHİ: 11 Temmuz 2017

NO SPORCU AD-SOYAD DOĞUM TARİHİ MEVKİ SPOR KULÜBÜ
1 ATAYÜCE KARAMAN 2003 K B.B. ANKARA SK
2 GÖKAY ERTÜRK 2003 K GENÇ ANK. SK
3 BURAK EFE ÇELİK 2003 K İSTANBUL B.B.SK
4 SOYKAN VARLI 2003 K İZMİR B.B.G.SK
5 UMUT AYBARS NAZLI 2003 K ÇAYYOLU GORD. SK
6 KAĞAN TÜRKOĞLU 2002 F B.B. ANKARA SK
7 HASAN YİĞİT SERT 2003 F BUZ KORSANLARI SK
8 SARP MARAL 2003 F B.B. ANKARA SK
9 AGAH HAMZA AKSU 2002 F BUZ ADAMLAR GSK
10 BURHANETTİN BAKANOĞLU 2003 F NARMAN SK
11 ENES KAZANCI 2002 F BUZ ADAMLAR GSK
12 MERT COŞKUN 2002 F B.B. ANKARA SK
13 TİMUR CAN TURUT 2003 F BUZ KORSANLARI SK
14 YİĞİT BERKE ATASEVEN 2003 F ÇAYYOLU GORD. SK
15 AHMET RESUL DURAN 2003 F İKİZLER SK
16 ATAKAN MAVİŞ 2002 F İZMİR B.B.G.SK
17 YASİN AKYÜZ 2003 F BUZ ADAMLAR GSK
18 OĞUZ KARAKOÇ 2003 F KOCAELİ GHSK
19 FARUK GÜNGÖR 2003 F NARMAN SK
20 EMİR ULUHAN UÇA 2003 F GENÇ ANK. SK
21 FATİH CUYA  2003 F NARMAN SK
22 MUHAMMET SEFA YAVUZ 2003 F NARMAN SK
23 METE MOLU 2002 D B.B. ANKARA SK
24 BARIŞ ÖZGÜN 2003 D İSTANBUL B.B.SK
25 ALİ FARUK YÜCEL 2002 D BUZ ADAMLAR GSK
26 BARIŞ COŞKUN 2002 D ÇAYYOLU GORD. SK
27 ÖMER SALİM KÖSE 2003 D BUZ ADAMLAR GSK
28 KUTLU KABA 2002 D BUZ KORSANLARI SK
29 DENİZ ÖZÖRNEK 2002 D BUZ ADAMLAR GSK
30 OSMAN ONUR KAYA 2002 D B.B. ANKARA SK
31 KEREM SEZER 2003 D İSTANBUL B.B.SK
32 MUHAMMET ALİ EFE 2003 D İZMİR B.B.G.SK
33 YUNUS EMRE ŞİMŞEK 2002 D KOCAELİ GHSK
34 SONER KABAY 2003 D NARMAN SK

 

2004-2005 DOĞUMLU SPORCULAR KAMPI

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Temmuz 2017   BİTİŞ TARİHİ: 20 Temmuz 2017

NO SPORCU AD-SOYAD DOĞUM TARİHİ MEVKİ SPOR KULÜBÜ
1 OĞULCAN HEJA KIZILKAYA 2004 K BUZ KORSANLARI SK
2 ABDULSAMET KARASUNGUR 2004 K NARMAN SK
3 İBRAHİM EVREN TOKAÇ 2005 K FLAŞ BUZ SK
4 FURKAN DURAN 2005 K İKİZLER SK
5 POYRAZ YAMANER 2005 K YÜKSELİŞ SK
6 MUHAMMET HAMZA KARAMAN 2005 F NARMAN SK
7 ENES DEMİR 2005 F İSTANBUL B.B.SK
8 ARMAĞAN PEHLİVAN 2004 F BUZ KORSANLARI SK
9 EMİRHAN POLAT 2004 F NARMAN SK
10 OSMAN EMİN MEYDANCI 2005 F BUZ KORSANLARI SK
11 AHMET SENCER TOKAY 2004 F ÇAYYOLU GORD. SK
12 ENES ARDA ÖZKAN 2004 F İSTANBUL B.B.SK
13 KEREM ALSAN 2004 F İZMİR B.B.G.SK
14 FIRAT GÜLER 2005 F GENÇ ANK. SK
15 ATA AKINÇ 2005 F İSTANBUL B.B.SK
16 MEHMET SAMİ TOKAY 2005 F ÇAYYOLU GORD. SK
17 ATA EREN ŞENKAYA 2004 F B.B. ANKARA SK
18 YUSUF EFE İŞLEYEN 2004 F İSTANBUL B.B.SK
19 ZİYA EFE GÜÇLÜ 2004 F İSTANBUL B.B.SK
20 AYBARS MAHMUT ÇAKÇAK 2005 F FLAŞ BUZ SK
21 TAYLAN KAVASOĞLU 2004 F İZMİR B.B.G.SK
22 KEREM ALTUN 2004 F KOCAELİ GHSK
23 DENİZ TAYLAN TARAR 2005 F BUZ KORSANLARI SK
24 MUHAMMET SEFA KILIÇ 2004 F NARMAN SK
25 ENSAR OCAK 2004 F KOCAELİ GHSK
26 AHMET BOYACI 2004 D NARMAN SK
27 MERT CANER 2004 D B.B. ANKARA SK
28 ARMAĞAN ALİ ATKIN 2005 D İSTANBUL B.B.SK
29 ERKAN TOPÇU 2005 D ÇAYYOLU GORD. SK
30 OĞULCAN DEMİREL 2005 D FLAŞ BUZ SK
31 EMRE KAĞAN KOÇAK 2005 D GENÇ ANK. SK
32 KAAN KAYIT 2004 D BUZ ADAMLAR GSK
33 ÖMER ARDA ERTÜRK 2005 D İSTANBUL B.B.SK
34 MERT CAN SAVAŞ 2004 D NARMAN SK
35 MEHMET ERGENE 2005 D BUZ KORSANLARI SK

Başantrenör: Keith McAdams

Altyapı ve Gelişim Direktörü: Kemal Burkay ALTUNTAŞ

Altyapı ve Gelişim Direktörlüğü Antrenörler: Alper SOLAK, Doğa SELÇUK, Yavuz KARAKOÇ, Barış UÇELE, Eray ATALI, Abdulkerim ÇİNTİMAR

Antrenör Gelişim Kampına katılım başvurusunda bulunan antrenörlerin, katılacakları kamp tarihleri kendilerine mail ile Federasyonumuzca 20 Haziran 2017 tarihinde bildirilecektir.