Altyapı Sporcu Gelişim Kampı Duyuru-3

21.06.2017

Temmuz ayında Ankara ilinde düzenlenecek olan Altyapı Sporcu Gelişim Kampına davet edilen sporcuların kesin listesi aşağıda ilan edilmiştir.

Kampa katılacak olan sporculardan talep edilecek olan;  veli muvafakatnamesi, sporcu bilgi formu, kamp sırasında getirilecek malzeme listesi, kamp ile ilgili konaklama ve ulaşım bilgileri web sitemizden duyuru ve mail ile sporculara ve spor kulüplerine bildirilecektir.

2002-2003 DOĞUMLU SPORCULAR KAMPI

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 3 Temmuz 2017   BİTİŞ TARİHİ: 11 Temmuz 2017

NO SPORCU AD-SOYAD DOĞUM TARİHİ MEVKİ SPOR KULÜBÜ
1 ARDA İLTER 2002 K İKİZLER SK.
2 UMUT AYBARS NAZLI 2003 K ÇAYYOLU GORD. SK
3 BURAK EFE ÇELİK 2003 K İSTANBUL B.B.SK
4 SOYKAN VARLI 2003 K İZMİR B.B.G.SK
5 ATAYÜCE KARAMAN 2003 K B.B. ANKARA SK
6 DENİZ YÜCE ÖZHAN 2002 F ÇAYYOLU GORD. SK
7 HASAN YİĞİT SERT 2003 F BUZ KORSANLARI SK
8 SALTUK BUĞRA GÜLALMAZ 2002 F NARMAN SK
9 AGAH HAMZA AKSU 2002 F BUZ ADAMLAR GSK
10 BURHANETTİN BAKANOĞLU 2003 F NARMAN SK
11 ENES KAZANCI 2002 F BUZ ADAMLAR GSK
12 OĞULCAN PALA 2003 F GENÇ ANK. SK
13 TİMUR CAN TURUT 2003 F BUZ KORSANLARI SK
14 YİĞİT BERKE ATASEVEN 2003 F ÇAYYOLU GORD. SK
15 AHMET RESUL DURAN 2003 F İKİZLER SK
16 ATAKAN MAVİŞ 2002 F İZMİR B.B.G.SK
17 YASİN AKYÜZ 2003 F BUZ ADAMLAR GSK
18 OĞUZ KARAKOÇ 2003 F KOCAELİ GHSK
19 FARUK GÜNGÖR 2003 F NARMAN SK
20 EMİR ULUHAN UÇA 2003 F GENÇ ANK. SK
21 FATİH CUYA  2003 F NARMAN SK
22 MUHAMMET SEFA YAVUZ 2003 F NARMAN SK
23 MELİH GÜNEY 2002 F ÇAYYOLU GORD. SK
24 MEHMET ATA YILMAZ 2002 F ÇAYYOLU GORD. SK
25 TAHA ERGENE 2003 F BUZ KORSANLARI SK
26 EREN ALSAN 2002 D İZMİR B.B.G.SK
27 ÖMER SALİM KÖSE 2003 D BUZ ADAMLAR GSK
28 KUTLU KABA 2002 D BUZ KORSANLARI SK
29 MEHMET EMİR ÖZBEK 2002 D BUZ ADAMLAR GSK
30 YUNUS EMRE ŞİMŞEK 2002 D KOCAELİ GHSK
31 KEREM SEZER 2003 D İSTANBUL B.B.SK
32 MUHAMMET ALİ EFE 2003 D İZMİR B.B.G.SK
33 BARIŞ ÖZGÜN 2003 D İSTANBUL B.B.SK

 

2004-2005 DOĞUMLU SPORCULAR KAMPI

BAŞLANGIÇ TARİHİ: 13 Temmuz 2017   BİTİŞ TARİHİ: 20 Temmuz 2017

NO SPORCU AD-SOYAD DOĞUM TARİHİ MEVKİ SPOR KULÜBÜ
1 OĞULCAN HEJA KIZILKAYA 2004 K BUZ KORSANLARI SK
2 ABDULSAMET KARASUNGUR 2004 K NARMAN SK
3 POYRAZ YAMANER 2005 K YÜKSELİŞ SK
4 FURKAN DURAN 2005 K İKİZLER SK
5 ENSAR OCAK 2004 F KOCAELİ GHSK
6 MUHAMMET HAMZA KARAMAN 2005 F NARMAN SK
7 ENES DEMİR 2005 F İSTANBUL B.B.SK
8 ARMAĞAN PEHLİVAN 2004 F BUZ KORSANLARI SK
9 EMİRHAN POLAT 2004 F NARMAN SK
10 OSMAN EMİN MEYDANCI 2005 F BUZ KORSANLARI SK
11 AHMET SENCER TOKAY 2004 F ÇAYYOLU GORD. SK
12 ENES ARDA ÖZKAN 2004 F İSTANBUL B.B.SK
13 KEREM ALSAN 2004 F İZMİR B.B.G.SK
14 FIRAT GÜLER 2005 F GENÇ ANK. SK
15 ATA AKINÇ 2005 F İSTANBUL B.B.SK
16 MEHMET SAMİ TOKAY 2005 F ÇAYYOLU GORD. SK
17 ATA EREN ŞENKAYA 2004 F B.B. ANKARA SK
18 YUSUF EFE İŞLEYEN 2004 F İSTANBUL B.B.SK
19 ZİYA EFE GÜÇLÜ 2004 F İSTANBUL B.B.SK
20 KEREM ÇUBUKÇU 2004 F BUZ ADAMLAR GSK
21 TAYLAN KAVASOĞLU 2004 F İZMİR B.B.G.SK
22 KEREM ALTUN 2004 F KOCAELİ GHSK
23 DENİZ TAYLAN TARAR 2005 F BUZ KORSANLARI SK
24 MUHAMMET SEFA KILIÇ 2004 F NARMAN SK
25 MEHMET ERGENE 2005 F BUZ KORSANLARI SK
26 AHMET BOYACI 2004 D NARMAN SK
27 MERT CANER 2004 D B.B. ANKARA SK
28 ARMAĞAN ALİ ATKIN 2005 D İSTANBUL B.B.SK
29 ERKAN TOPÇU 2005 D ÇAYYOLU GORD. SK
30 EMİR ALİ SEÇER 2004 D BUZ KORSANLARI SK
31 EMRE KAĞAN KOÇAK 2005 D GENÇ ANK. SK
32 KAAN KAYIT 2004 D BUZ ADAMLAR GSK
33 ÖMER ARDA ERTÜRK 2005 D İSTANBUL B.B.SK
34 MERT CAN SAVAŞ 2004 D NARMAN SK

Başantrenör: Keith McAdams

Altyapı ve Gelişim Direktörü: Kemal Burkay ALTUNTAŞ

Altyapı ve Gelişim Direktörlüğü Antrenörler: Alper SOLAK, Doğa SELÇUK, Yavuz KARAKOÇ, Barış UÇELE, Eray ATALI, Abdulkerim ÇİNTİMAR

Antrenör Gelişim Kampına katılım başvurusunda bulunan antrenörlerin, katılacakları kamp tarihleri kendilerine mail ile Federasyonumuzca bildirilecektir.