Erkekler U18-U20-A Milli Takım Aday Sporcu Kamp Duyurusu-1

20.08.2017

18 Yaş Altı Erkek Milli Takım Aday Sporcu Kampı: 5 Eylül-14 Eylül 2017 tarihleri arasında Erzurum ilinde,

20 Yaş Altı Erkek ve A Milli Takım Aday Sporcu Kampı: 15 Eylül-24 Eylül 2017 tarihleri arasında Erzurum ilinde, yapılacaktır.

Kampa davet edilen sporcuların listesi aşağıda ilan edilmiştir. Sporcuların kampa katılıp katılamayacağını bildirir, Kamp Katılım Dilekçelerini veya Mazeret Dilekçelerini 22 Ağustos 2017 Salı günü saat 12:00’a kadar alkankilinc@tbhf.org.tr adresine e-mail yolu ile bildirmeleri önemle rica olunur.

Sporcuların kampa katılırken; Spor ayakkabı, şort, T-shirt ve buz hokeyi malzemelerini-sopalarını getirmeleri gerekmektedir (Kamplarda buz hokeyi sopası dağıtımı olmayacaktır).

Kampların ulaşım ve toplanma saatleri ile ilgili bilgiler Duyuru-2 ile bildirilecektir.

KAMP KATILIM DİLEKÇESİ 

MAZERET DİLEKÇESİ

U18 MİLLİ TAKIM ADAY KAMP KADROSU / 5-14 EYLÜL 2017
NO AD-SOYAD MEVKİİ SPOR KULÜBÜ D.T.
1 EREN DEMİRTÜRK GK KOCAELİ GHSK 2000
2 MUHAMMET MUTANOĞLU GK ERZURUM BBGSK 2000
3 SOYKAN VARLI GK İZMİR BBGSK 2003
4 EGE SEMİH GÜLÇİN GK BUZ KORSANLARI SK 2001
5 MURATCAN KIZILKAYA D ERZURUM BBGSK 2000
6 ÖMER GÜNGÖR D ERZURUM GSK 2001
7 ALİ HAKAN ÖZBİL D KOCAELİ GHSK 2001
8 BARIŞ ÖZGÜN D İSTANBUL BBSK 2003
9 AGAH HAMZA AKSU D BUZ ADAMLAR GSK 2002
10 YUSUF CAN GÜRSOY D ERZURUM GSK 2000
11 METE MOLU D BB ANKARA SK 2002
12 DENİZ ÖZÖRNEK D BUZ ADAMLAR GSK 2002
13 KADİR SAKLICA D ERZURUM GSK 2001
14 YORGO TERVEL TOPRAKÇIOĞLU F BUZ KORSANLARI SK 2000
15 CEM KORKANÇ F BUZ ADAMLAR GSK 2001
16 EGE EMİRALP ATLI F ÇAYYOLU GORDİON SK 2001
17 İSMET EREN GÖKÇEN F İZMİR BBGSK 2001
18 BİLAL DOLANBAY F ERZURUM GSK 2001
19 SALTUK BUĞRA GÜLALMAZ F NARMAN SK 2002
20 TİMUR CAN TURUT F BUZ KORSANLARI SK 2003
21 FARUK GÜNGÖR F NARMAN SK 2003
22 FATİH CUYA  F NARMAN SK 2003
23 EREN ALSAN F İZMİR BBGSK 2002
24 ENES KAZANCI F BUZ ADAMLAR GSK 2002
25 MEHMET EMİR ÖZBEK F BUZ ADAMLAR GSK 2002
26 FIRAT AFŞİN F İZMİR BBGSK 2001
27 KAĞAN TÜRKOĞLU F BB ANKARA SK 2002
28 CAN KURT F KOCAELİ GHSK 2001
29 DOĞUKAN SEÇER F NARMAN SK 2001
BAŞANTRENÖR: KEITH MC ADAMS
ANTRENÖR: MEHMET BALKAYA
ANTRENÖR: JUKKA KUUSIVUORI
ANTRENÖR: DOĞA SELÇUK
ANTRENÖR: CENGİZ GÖK
ANTRENÖR: CANER BAYKAN

 

A MİLLİ - U20 MİLLİ TAKIM ADAY KAMP KADROSU / 15-24 Eylül 2017
NO AD-SOYAD MEVKİİ SPOR KULÜBÜ D.T.
1 MUHAMMED KARAGÜL K ERZURUM BBGSK 1997
2 ONURCAN KAYA K İZMİR BBGSK 1998
3 AHMET TUĞRUL DİLLİ K BUZ ADAMLAR GSK 1998
4 EMRE FANER D ERZURUM BBGSK 1994
5 HÜSEYİN SEÇER D ERZURUM BBGSK 1999
6 EMRAH SAVAŞ D ERZURUM BBGSK 1997
7 ABDULLAH AVCI D ERZURUM BBGSK 1998
8 GÜRKAN ÇETİNKAYA D İZMİR BBGSK 1987
9 YUSUF KENAN KARS D ZEYTİNBURNU BSK 1998
10 ALP BERKE ELAKAŞ D BUZ KORSANLARI SK 2000
11 FATİH TAYĞAR F ZEYTİNBURNU BSK 1999
12 ÖMER FARUK KARS F ERZURUM BBGSK 1997
13 OGÜN KADİR UZUNALİ F KOÇ ÜNİVERSİTESİ SK 1996
14 SAİT BİNGÖL F ERZURUM BBGSK 1999
15 TAYLAN AYTAÇ F GÜMÜŞ PATENLER SK 1991
16 MUHAMMED SEFA KAVAZ F ERZURUM BBGSK 1997
17 YUSUF HALİL F İZMİR BBGSK 1991
18 EMRE SEÇER F ERZURUM BBGSK 1999
19 ERKAN KAHRAMAN F İZMİR BBGSK 2000
20 AHMET SARUHAN KARAN F ERZURUM BBGSK 1998
21 SONER ÖZMEN F ERZURUM BBGSK 1998
22 SELİM ERCAN KUNTEL F İZMİR BBGSK 1997
23 ABDULKADİR İNANÇ F ERZURUM BBGSK 1995
24 EMRECAN TURAN F ERZURUM GSK 2001
25 SARP DEMİREZEN F BUZ KORSANLARI SK 2000
26 ÜMİT BARAN KÖKSAL F BB ANKARA SK 1999
27 MUHAMMED SEFA TAKAR F ERZURUM BBGSK 1997
28 METİN GÜLEN F ERZURUM BBGSK 1997
A MİLLİ BAŞANTRENÖR: KEITH MC ADAMS
U20 BAŞANTRENÖR: YÜCEL ÇITAK
ANTRENÖR: JUKKA KUUSIVUORI
ANTRENÖR: YAKUP ARSLAN
ANTRENÖR: CENGİZ AKYILDIZ