Genç Erkekler Ligi

Fikstür
Batı Grubu | 25.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 5 - 3
Kocaeli GH

İç Anadolu Grubu | 25.11.2017 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 9 - 8
Çayyolu Gordion

Batı Grubu | 26.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 12 - 2
İstanbul BB

İç Anadolu Grubu | 31.03.2018 | 21:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 4 - 12
Genç Ankaralılar

İç Anadolu Grubu | 01.04.2018 | 19:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 8 - 3
Genç Ankaralılar

İç Anadolu Grubu | 01.04.2018 | 21:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 4 - 9
Çayyolu Gordion

Batı Grubu | 07.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 4 - 6
Buz Adam

Batı Grubu | 07.04.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 6 - 24
İzmir BB

İç Anadolu Grubu | 07.04.2018 | 18:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 6 - 3
Genç Ankaralılar

İç Anadolu Grubu | 07.04.2018 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 15 - 0
Yükseliş

Batı Grubu | 08.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 4 - 6
İzmir BB

Batı Grubu | 08.04.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 2 - 4
İstanbul BB

İç Anadolu Grubu | 08.04.2018 | 18:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 3 - 11
BB Ankara SK

İç Anadolu Grubu | 08.04.2018 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 5 - 4
Yükseliş

İç Anadolu Grubu | 21.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 1 - 22
BB Ankara SK

İç Anadolu Grubu | 22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 6 - 4
Yükseliş

Batı Grubu | 28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 34 - 3
Kocaeli GH

İç Anadolu Grubu | 28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 0 - 9
Çayyolu Gordion

Batı Grubu | 29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 9 - 3
İstanbul BB

Batı Grubu | 29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 10 - 7
Buz Korsanları

İç Anadolu Grubu | 29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 1 - 14
BB Ankara SK

Doğu Grubu | 02.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum GSK

Batı Grubu | 02.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 6 - 12
Buz Korsanları

Doğu Grubu | 03.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK 0 - 5
Narmanspor

Doğu Grubu | 04.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum BB 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 05.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 3 - 10
İzmir BB

Batı Grubu | 05.05.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 7 - 6
Buz Korsanları

Batı Grubu | 06.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 2 - 5
İzmir BB

Batı Grubu | 06.05.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 4 - 5
Buz Adam

Doğu Grubu | 09.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum GSK

Batı Grubu | 09.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 1 - 11
Buz Korsanları

Doğu Grubu | 10.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 12.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 0 - 5
Kocaeli GH

Doğu Grubu | 12.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum BB 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 13.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 16 - 1
Kocaeli GH

Doğu Grubu | 16.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum BB

Batı Grubu | 16.05.2018 | 21:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 13 - 4
Buz Adam

Batı Grubu | 19.05.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 5 - 0
Buz Adam

Doğu Grubu | 20.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum BB

Batı Grubu | 20.05.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 11 - 2
İstanbul BB

En İyi İkincilik Maçı | 08.06.2018 | 16:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 21 - 4
Çayyolu Gordion

Play Off Yarı Final | 09.06.2018 | 16:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 17 - 4
BB Ankara SK

Play Off Yarı Final | 09.06.2018 | 19:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 3 - 1
Buz Korsanları

3.lük Maçı | 10.06.2018 | 16:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 11 - 2
BB Ankara SK

Final Maçı | 10.06.2018 | 19:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 2 - 7
İzmir BB

 
# Takım OM Av P

Lig Detayları