Yıldız B

Fikstür
A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ankara ASP GSK - Çayyolu Gordion

A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Çayyolu Gordion

A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Çayyolu Gordion

A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Ankara ASP GSK

A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ankara ASP GSK

A Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ankara ASP GSK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Alpler SK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Alpler SK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Alpler SK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Alpler SK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Buz Adam

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Buz Adam

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Adam

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Yükseliş

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Yükseliş

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ankara ASP GSK - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Çayyolu Gordion

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Ankara ASP GSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Ejderler BSK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Alpler SK

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Adam

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Yükseliş

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Korsanları

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Kayseri Spor A.Ş.

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Kayseri Spor A.Ş.

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Kayseri Spor A.Ş.

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Kayseri Spor A.Ş.

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Genç Ankaralılar

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Genç Ankaralılar

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Genç Ankaralılar

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Beykoz

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Beykoz

C Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Erzurum ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ankara ASP GSK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Çayyolu Gordion

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Ankara ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Ejderler BSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Alpler SK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Yükseliş - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Buz Adam

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Korsanları - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Yükseliş

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Buz Korsanları

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Genç Ankaralılar - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Kayseri Spor A.Ş.

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Beykoz - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Genç Ankaralılar

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Erzurum ASP GSK - Buz Beykoz

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Buz Beykoz

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Buz Beykoz

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Buz Beykoz

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Buz Beykoz

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Erzurum ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Erzurum ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Erzurum ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Erzurum ASP GSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Flaş BSSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - Flaş BSSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Flaş BSSK

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Pak Buz SK - İstanbul BB

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - İstanbul BB

D Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Narmanspor - Pak Buz SK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ankara ASP GSK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Çayyolu Gordion

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Ejderler BSK - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ankara ASP GSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Ejderler BSK

B Grubu | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Buz Adam - Alpler SK

Çeyrek Final | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Çayyolu Gordion - Buz Korsanları

Çeyrek Final | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Alpler SK - Buz Adam

Çeyrek Final | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
Flaş BSSK - Pak Buz SK

Çeyrek Final | 01.01.0001 | 00:00 | | Yıldız B
İstanbul BB - Genç Ankaralılar

A Grubu | 17.06.2019 | 09:00 | Ankara | Yıldız B
Ejderler BSK 0 - 9
Çayyolu Gordion

A Grubu | 17.06.2019 | 10:15 | Ankara | Yıldız B
Alpler SK 5 - 0
Ankara ASP GSK

B Grubu | 17.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Buz Korsanları 2 - 6
Buz Adam

B Grubu | 17.06.2019 | 13:00 | Ankara | Yıldız B
Yükseliş 5 - 2
Kayseri Spor A.Ş.

C Grubu | 17.06.2019 | 14:30 | Ankara | Yıldız B
Genç Ankaralılar 0 - 5
Flaş BSSK

C Grubu | 17.06.2019 | 15:45 | Ankara | Yıldız B
Erzurum ASP GSK 1 - 5
Buz Beykoz

D Grubu | 17.06.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız B
Narmanspor 0 - 5
Pak Buz SK

A Grubu | 17.06.2019 | 18:30 | Ankara | Yıldız B
Ankara ASP GSK 0 - 5
Çayyolu Gordion

B Grubu | 17.06.2019 | 20:00 | Ankara | Yıldız B
Yükseliş 2 - 12
Buz Adam

C Grubu | 18.06.2019 | 09:00 | Ankara | Yıldız B
Erzurum ASP GSK 0 - 9
Genç Ankaralılar

C Grubu | 18.06.2019 | 10:15 | Ankara | Yıldız B
Flaş BSSK 8 - 1
Buz Beykoz

D Grubu | 18.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Narmanspor 0 - 5
İstanbul BB

A Grubu | 18.06.2019 | 13:00 | Ankara | Yıldız B
Alpler SK 4 - 5
Çayyolu Gordion

A Grubu | 18.06.2019 | 14:30 | Ankara | Yıldız B
Ejderler BSK 5 - 0
Ankara ASP GSK

B Grubu | 18.06.2019 | 15:45 | Ankara | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. 0 - 13
Buz Adam

B Grubu | 18.06.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız B
Yükseliş 1 - 2
Buz Korsanları

C Grubu | 18.06.2019 | 18:30 | Ankara | Yıldız B
Buz Beykoz 0 - 4
Genç Ankaralılar

A Grubu | 19.06.2019 | 09:00 | Ankara | Yıldız B
Alpler SK 8 - 2
Ejderler BSK

B Grubu | 19.06.2019 | 10:15 | Ankara | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. 0 - 10
Buz Korsanları

C Grubu | 19.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Erzurum ASP GSK 2 - 12
Flaş BSSK

D Grubu | 19.06.2019 | 13:00 | Ankara | Yıldız B
İstanbul BB 6 - 0
Pak Buz SK

Çeyrek Final | 19.06.2019 | 14:30 | Ankara | Yıldız B
Çayyolu Gordion 1 - 3
Buz Korsanları

Çeyrek Final | 19.06.2019 | 15:45 | Ankara | Yıldız B
Alpler SK 1 - 9
Buz Adam

Çeyrek Final | 19.06.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız B
Flaş BSSK 7 - 1
Pak Buz SK

Çeyrek Final | 19.06.2019 | 18:30 | Ankara | Yıldız B
İstanbul BB 8 - 3
Genç Ankaralılar

Eleme Maçları | 20.06.2019 | 09:00 | Ankara | Yıldız B
Ejderler BSK 3 - 10
Yükseliş

Eleme Maçları | 20.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. - Buz Beykoz

Eleme Maçları | 20.06.2019 | 13:00 | Ankara | Yıldız B
Çayyolu Gordion 4 - 1
Alpler SK

Eleme Maçları | 20.06.2019 | 14:30 | Ankara | Yıldız B
Pak Buz SK 0 - 6
Genç Ankaralılar

Yarı Final | 20.06.2019 | 15:45 | Ankara | Yıldız B
Buz Korsanları 2 - 9
Buz Adam

Yarı Final | 20.06.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız B
Flaş BSSK 0 - 2
İstanbul BB

Eleme Maçları | 21.06.2019 | 09:00 | Ankara | Yıldız B
Kayseri Spor A.Ş. 3 - 2
Erzurum ASP GSK

Eleme Maçları | 21.06.2019 | 11:45 | Ankara | Yıldız B
Yükseliş 1 - 5
Buz Beykoz

Eleme Maçları | 21.06.2019 | 13:00 | Ankara | Yıldız B
Alpler SK 1 - 3
Pak Buz SK

Eleme Maçları | 21.06.2019 | 14:30 | Ankara | Yıldız B
Çayyolu Gordion 0 - 3
Genç Ankaralılar

Bronz Madalya | 21.06.2019 | 15:45 | Ankara | Yıldız B
Buz Korsanları 1 - 4
Flaş BSSK

Final | 21.06.2019 | 17:15 | Ankara | Yıldız B
Buz Adam 2 - 3
İstanbul BB

 
# Takım OM Av P

Lig Detayları