2019 - 2020 Genç Kadınlar Ligi

Puan Durumu
# Takım O G M UG UM AG YG Av. P
1 Yükseliş 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GASK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buz Korsanları 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Çayyolu Gordion 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Narman SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Buzadam 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kayseri Spor 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Grup Maçları
Belirlenecek 13:10
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek 13:10
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları GASK 0 - 0
Belirlenecek 13:10
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek 13:10
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buzadam Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 15:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Narman SK Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek 15:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Narman SK Buzadam 0 - 0
Belirlenecek 15:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Narman SK Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 16:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buzadam Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek 16:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları Buzadam 0 - 0
Belirlenecek 16:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buz Korsanları Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 16:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buzadam GASK 0 - 0
Belirlenecek 16:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Buzadam Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek 16:40
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çayyolu Gordion Narman SK 0 - 0
Belirlenecek 17:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çayyolu Gordion Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 18:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
GASK Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 19:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yükseliş Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek 20:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çayyolu Gordion Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek 20:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
GASK Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek 20:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
GASK Narman SK 0 - 0
Belirlenecek 20:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yükseliş GASK 0 - 0
Belirlenecek 21:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yükseliş Narman SK 0 - 0