2018 - 2019 Yıldız B

Tüm Maçlar
Belirlenecek --:--
A Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
A Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
A Grubu Alpler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
A Grubu Ejderler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
A Grubu Alpler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
A Grubu Alpler Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ejderler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Yükseliş Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Yükseliş Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Yükseliş Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Yükseliş Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buz Korsanları Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Kayseri Spor Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Alpler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Ejderler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Alpler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buzadam Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Yükseliş Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Alpler Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buzadam Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Yükseliş Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buzadam Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Yükseliş Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Yükseliş Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Korsanları Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Kayseri Spor Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu GASK Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Buz Beykoz GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Erzurum ASP Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
C Grubu Flaş Erzurum ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Alpler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Ejderler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Alpler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buzadam Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Yükseliş Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Alpler Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buzadam Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Yükseliş Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buzadam Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Yükseliş Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Yükseliş Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Korsanları Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Yükseliş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Kayseri Spor Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu GASK Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Kayseri Spor 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Buz Beykoz GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK GASK 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Erzurum ASP Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Buz Beykoz 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Flaş Erzurum ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Erzurum ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Erzurum ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Erzurum ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu İstanbul BB Flaş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz Flaş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Flaş 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Pak Buz İstanbul BB 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK İstanbul BB 0 - 0
Belirlenecek --:--
D Grubu Narman SK Pak Buz 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Ejderler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Ankara ASP 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Alpler Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Ejderler 0 - 0
Belirlenecek --:--
B Grubu Buzadam Alpler 0 - 0
Belirlenecek --:--
Çeyrek Final Çayyolu Gordion Buz Korsanları 0 - 0
Belirlenecek --:--
Çeyrek Final Alpler Buzadam 0 - 0
Belirlenecek --:--
Çeyrek Final Flaş Pak Buz 0 - 0
Belirlenecek --:--
Çeyrek Final İstanbul BB GASK 0 - 0
Belirlenecek 11:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Kayseri Spor Buz Beykoz 0 - 0
17.06.2019 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Ejderler Çayyolu Gordion 0 - 9
17.06.2019 10:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Alpler Ankara ASP 5 - 0
17.06.2019 11:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buz Korsanları Buzadam 2 - 6
17.06.2019 13:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Kayseri Spor 5 - 2
17.06.2019 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu GASK Flaş 0 - 5
17.06.2019 15:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu Erzurum ASP Buz Beykoz 1 - 5
17.06.2019 17:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
D Grubu Narman SK Pak Buz 0 - 5
17.06.2019 18:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Ankara ASP Çayyolu Gordion 0 - 5
17.06.2019 20:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Buzadam 2 - 12
18.06.2019 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu Erzurum ASP GASK 0 - 9
18.06.2019 10:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu Flaş Buz Beykoz 8 - 1
18.06.2019 11:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
D Grubu Narman SK İstanbul BB 0 - 5
18.06.2019 13:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Alpler Çayyolu Gordion 4 - 5
18.06.2019 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Ejderler Ankara ASP 5 - 0
18.06.2019 15:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kayseri Spor Buzadam 0 - 13
18.06.2019 17:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Buz Korsanları 1 - 2
18.06.2019 18:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu Buz Beykoz GASK 0 - 4
19.06.2019 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Alpler Ejderler 8 - 2
19.06.2019 10:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kayseri Spor Buz Korsanları 0 - 10
19.06.2019 11:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
C Grubu Erzurum ASP Flaş 2 - 12
19.06.2019 13:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
D Grubu İstanbul BB Pak Buz 6 - 0
19.06.2019 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Çayyolu Gordion Buz Korsanları 1 - 3
19.06.2019 15:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Alpler Buzadam 1 - 9
19.06.2019 17:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Flaş Pak Buz 7 - 1
19.06.2019 18:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final İstanbul BB GASK 8 - 3
20.06.2019 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Ejderler Yükseliş 3 - 10
20.06.2019 13:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Çayyolu Gordion Alpler 4 - 1
20.06.2019 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Pak Buz GASK 0 - 6
20.06.2019 15:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yarı Final Buz Korsanları Buzadam 2 - 9
20.06.2019 17:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yarı Final Flaş İstanbul BB 0 - 2
21.06.2019 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Kayseri Spor Erzurum ASP 3 - 2
21.06.2019 11:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Yükseliş Buz Beykoz 1 - 5
21.06.2019 13:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Alpler Pak Buz 1 - 3
21.06.2019 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Eleme Maçları Çayyolu Gordion GASK 0 - 3
21.06.2019 15:45
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Bronz Madalya Buz Korsanları Flaş 1 - 4
21.06.2019 17:15
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Final Buzadam İstanbul BB 2 - 3