DİDİ Süper Ligi 1. Hafta Müsabakaları İle Başladı.

03.12.2016 01:12

2016-2017 DİDİ Süper Ligi Ankara ve İstanbul’da oynanacak olan 4 karşılaşma ile başladı.

Geçen sezonu şampiyon tamamlayan Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü yeni sezonda da iddialı kadrosu ile lige başlıyor. Genç sporculardan kurulu kadroları ile başarılı bir sezon geçirerek Play Off’lara kalan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Koç Üniversitesi Spor Kulüpleri, yeni sezonda da madalya için mücadele edecekler. Gümüş Patenler Spor Kulübü geçen sezon yaşadığı deplasman sıkıntısını atlatarak, yeni sezonda öncelikle Play Off ve sonrasında madalya için yeni transferleri ile mücadele edecek.

Tamamlanan Yükselme Ligi müsabakalı sonunda DİDİ Süper Liginde oynamaya hak kazanan Başkent Yıldızları Spor Kulübü 3 sezon aradan sonra önceki başarılarını tekrarlamak için tekrar ligde yer alırken yine Yükselme Ligi müsabakalı sonunda DİDİ Süper Liginde oynamaya hak kazanan Buz Adamlar Spor Kulübü ilk kez katıldığı ligde başarılı olmak için mücadele edecek.

Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü ile Koç Üniversitesi Spor Kulüpleri arasında oynanacak olan ilk hafta müsabakası 3 Aralık Cumartesi günü saat 14:30'da Sports TV' den canlı yayınlanacak.