U20 Milli Takımımız Hazırlık Kamplarını Tamamladı….

22.11.2017 16:39Geçtiğimiz yıl IIHF 2017 Dünya Şampiyonası’nda 3. Grupta kazandıkları altın madalya ile bir üst gruba çıkan ve bu yıl 2. Kategori  B grubunda mücadele edecek o lan  Buz Hokeyi U20 Milli Takımımız İzmir ve Ankara’da gerçekleştirdiği  kampları bugün tamamladı.
Antrenörlerimizin uyguladığı başarılı hazırlık programları ve kondisyon ölçümü teknikleri ile U20 takımımızda sporcularımızın  gelişimi için güçlü bir altyapı oluşturulmaya çalışılıyor. Bu seneki  U20 hazırlık kamplarımız, geçtiğimiz yıl  U20 Milli Takımımızdan A Milli takımımıza yükselen birçok sporcu nedeniyle, takıma yeni katılan sporcularımızın uyumu ve takımın koordinasyonuna  hızlı bir şekilde adapte olmalarını sağlamak açısından çok daha yoğun ve heyecanlı geçiyor.                                                                                                                                Gençlerimizin gelişiminin her aşamasını takip eden program ve disiplinle çalışılan hazırlık kamplarımızda; federasyonumuz  ve antrenörlerimiz, sporcularımızın buz hokeyindeki başarısının iyi uyku, iyi beslenme düzeni ve iyi bir kondisyon gibi bir çok etkenin bir araya gelmesiyle bağlantılı olduğu gerçeğinden taviz vermiyor. 
U20 Buz Hokeyi Milli Takımımızın hazırlık kamplarının devamı  için Aralık ayı başlarında bir kamp daha planlanıyor. Gelecek U20 kamplarının bilgilerini web sayfamızda yapılacak duyurularla takip edebilirsiniz.