2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu

25.04.2018 12:35

Buz Hokeyi 2. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursu 21 Mayıs – 5 Haziran 2018 tarihleri arasında Ankara İlinde yapılacaktır.

Daha önce duyurulan kurs ücretinde değişklik olmuştur. Yeni belirlenen ücret TÜM KATILIMCILAR için 500 TL'dir.

 Katılım Ücreti                                                :500 TL (Ücretler e-devletten kursa kayıt esnasında alınan referans numarası ile Halk Bankasına yatırılacaktır.)

 Başvuru Yeri                                                 : https://www.turkiye.gov.tr - Spor Bilgi Sistemi

 Başvuru Tarihleri                                          : 26 Nisan – 17 Mayıs 2018

Başvuru Sonuçlarının Açıklanması      : 18 Mayıs 2018 https://sporegitim.sgm.gov.tr

Başvuru sırasında istenen iletişim bilgilerinin (GSM ve E-posta)  ve belgelerin başvuru sahibine ait, doğru ve erişilebilir olması başvuru sürecinin tamamlanabilmesi için önemlidir. Doğru ve erişilebilir olmayan ve/veya başvuru sahibine ait olmayan iletişim bilgileri ve/veya belgelerden kaynaklanan aksaklıklardan başvuru sahibi sorumludur.

Kursa, E-Devlet Kapısı üzerinden yapılacak başvurular dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Kurs Katılım ücreti, başvuru esnasında belirteceğiniz e-posta adresine gelecek olan referans numarası ile Halk Bankası’na yatırılacaktır.

İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işlemlerinde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakların renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

Kurs Açılış ve Kayıt Programı, Kursa Katılacaklarda Aranan Şartlar ve Kurs Programını aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

KURS AÇILIŞ VE KAYIT PROGRAMI

KURSA KATILACAKLARDA ARANAN ŞARTLAR

KURS PROGRAMI