Antrenör Uygulama Kursları Katılımcı Listesi

01.04.2021 17:02

6 – 13 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 2. ve 3. Kademe Antrenör Uygulama Kurslarına katılması onaylanan kursiyerlerin listesi ve ders programı aşağıda paylaşılmıştır.

Derslerin online işlenecek kısımları için kayıt esnasında bildirmiş olduğunuz e-mail adresine ilgili zoom linki gönderilecek olup kurs boyunca aynı link ve şifre ile giriş yapabileceksiniz.

Zoom girişleri esnasında İSİM SOYİSİM ve HANGİ İLDEKİ KURSA KATILDIĞINIZ BİLGİSİNİN yazılması derslerde tutulacak yoklama için önem arz etmektedir. (Örnek: EMRAH SAVAŞ – İSTANBUL)

 Kursa devam zorunluluğu bulunup ne sebeple olursa olsun toplam ders saatinin %10’undan fazla devamsızlık yapan kursiyerler başarısız olarak değerlendirilecektir. Katılımcıların en geç derse 5 dk. kala eğitim yayınına katılmaları gerekmektedir

Kursun bazı dersleri online olarak işleneceğinden bulunduğunuz yerde yeterli hızda internet bağlantısı ve donanım bulunmasına dikkat ediniz.

Internet imkânlarından kaynaklı sorunlar mazeret olarak kabul edilmeyecektir. Her ne kadar eğitimi akıllı telefon veya tabletten takip etmeniz olası olsa da tavsiye edilmemektedir. Bu yöntem kaynaklı olumsuzluklar mazeret olarak kabul edilmeyecektir.

KATILIMCI LİSTESİ

İSTANBUL 3. KADEME DERS PROGRAMI

ANKARA VE ERZURUM 2. KADEME DERS PROGRAMI