2020 - 2021 U20 Genç Erkekler Ligi

Tüm Maçlar
22.05.2021 13:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
B Grubu Buzadam Zeytinburnu 13 - 3
22.05.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Gümüş Patenler İstanbul BB 5 - 6
22.05.2021 16:30
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
B Grubu İzmir BB Kutalmışbey 31 - 0
22.05.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Narman SK 1 - 47
23.05.2021 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Çayyolu Gordion Narman SK 1 - 26
23.05.2021 16:30
İzmir B.B. Bornova Buz Sporları Salonu
B Grubu İzmir BB GASK 14 - 1
23.05.2021 17:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Gümüş Patenler Yükseliş 22 - 1
29.05.2021 15:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
A Grubu Narman SK Gümüş Patenler 6 - 4
29.05.2021 16:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
A Grubu İstanbul BB Yükseliş 30 - 1
29.05.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Zeytinburnu 1 - 14
29.05.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu GASK Buzadam 1 - 18
30.05.2021 16:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
A Grubu İstanbul BB Çayyolu Gordion 28 - 1
30.05.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Buzadam 0 - 22
30.05.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu GASK Zeytinburnu 2 - 12
05.06.2021 14:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
A Grubu Narman SK İstanbul BB 6 - 3
05.06.2021 16:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
B Grubu Zeytinburnu İzmir BB 4 - 8
06.06.2021 13:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
B Grubu Buzadam İzmir BB 2 - 4
06.06.2021 20:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Çayyolu Gordion Gümüş Patenler 0 - 21
07.06.2021 20:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey GASK 0 - 11
08.06.2021 20:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 7 - 3
03.07.2021 13:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Çeyrek Final İstanbul BB Zeytinburnu 1 - 4
03.07.2021 15:30
Erzurum 3000 Kişilik Buz Pisti
Çeyrek Final Narman SK GASK 12 - 0
03.07.2021 16:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Çeyrek Final Buzadam Gümüş Patenler 4 - 2
03.07.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final İzmir BB Yükseliş 30 - 4
03.07.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
9.luk Maçı Çayyolu Gordion Kutalmışbey 10 - 1
10.07.2021 13:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Yarı Final Maçları İzmir BB Zeytinburnu 5 - 4
10.07.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Sıralama Maçları GASK Gümüş Patenler 1 - 2
10.07.2021 17:30
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Yarı Final Maçları Narman SK Buzadam 1 - 2
10.07.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Sıralama Maçları Yükseliş İstanbul BB 1 - 29
11.07.2021 13:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
3.lük Maçı Zeytinburnu Narman SK 2 - 3
11.07.2021 16:15
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Final Maçı İzmir BB Buzadam 4 - 7
11.07.2021 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
7.lik Maçı GASK Yükseliş 14 - 2
11.07.2021 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
5.lik Maçı Gümüş Patenler İstanbul BB 5 - 6