2021 - 2022 Yıldız A

Tüm Maçlar
10.06.2022 20:20
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu GASK Hatay Asi 10 - 2
11.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Çayyolu Gordion Hatay Asi 11 - 0
11.06.2022 19:30
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu Buz Korsanları Buzadam 5 - 11
11.06.2022 21:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Kutalmışbey Hatay Asi 7 - 1
11.06.2022 22:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu İstanbul BB Flaş 10 - 1
12.06.2022 16:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Hatay Asi Yükseliş 1 - 7
12.06.2022 19:30
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu Buzadam İstanbul BB 6 - 1
12.06.2022 20:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Çayyolu Gordion GASK 7 - 1
12.06.2022 22:00
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu Buz Korsanları Flaş 9 - 3
13.06.2022 20:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Kutalmışbey Yükseliş 1 - 8
14.06.2022 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 1 - 4
14.06.2022 19:45
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu İstanbul BB Buz Korsanları 2 - 3
14.06.2022 21:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu GASK Kutalmışbey 3 - 1
15.06.2022 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Yükseliş GASK 1 - 0
15.06.2022 21:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Doğu Grubu Kutalmışbey Çayyolu Gordion 1 - 7
15.06.2022 21:30
İstanbul B.B. Silivrikapı Buz Sporları Salonu
Batı Grubu Buzadam Flaş 9 - 0
24.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Çayyolu Gordion Flaş 2 - 0
24.06.2022 17:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Buzadam Kutalmışbey 13 - 0
24.06.2022 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Yükseliş İstanbul BB 1 - 6
24.06.2022 21:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Buz Korsanları GASK 13 - 0
25.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yarı Final Çayyolu Gordion Buz Korsanları 4 - 2
25.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Yarı Final Buzadam İstanbul BB 7 - 1
25.06.2022 17:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Sıralama Müsabakaları Flaş GASK 4 - 0
25.06.2022 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Sıralama Müsabakaları Kutalmışbey Yükseliş 2 - 3
26.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
7.lik Maçı GASK Kutalmışbey 5 - 3
26.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
5.lik Maçı Flaş Yükseliş 9 - 1
26.06.2022 17:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
3.lük Maçı Buz Korsanları İstanbul BB 2 - 3
26.06.2022 19:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Final Maçı Buzadam Çayyolu Gordion 5 - 1