2021 - 2022 3X3 U16 Gençler Ligi

Tüm Maçlar
18.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Buzadam 1 - 13
18.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Buzadam 30 - 1
18.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Yükseliş 12 - 11
18.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kutalmışbey Buz Korsanları 0 - 7
18.06.2022 12:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Zeytinburnu Kayseri Spor 13 - 1
18.06.2022 12:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Gümüş Patenler Flaş 6 - 4
18.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB GASK 5 - 2
18.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Çayyolu Gordion 20 - 0
18.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buzadam Kutalmışbey 8 - 2
18.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buzadam Kutalmışbey 31 - 0
18.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Zeytinburnu Buz Korsanları 18 - 1
18.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Gümüş Patenler 5 - 11
18.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kayseri Spor GASK 7 - 5
18.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Flaş Çayyolu Gordion 7 - 11
18.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Kutalmışbey 34 - 3
18.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Kutalmışbey 22 - 0
18.06.2022 19:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buzadam Buz Korsanları 30 - 0
18.06.2022 19:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buzadam Yükseliş 3 - 10
18.06.2022 20:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Zeytinburnu GASK 20 - 1
18.06.2022 20:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Gümüş Patenler Çayyolu Gordion 2 - 11
19.06.2022 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Kayseri Spor 9 - 1
19.06.2022 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Flaş 21 - 2
19.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buzadam Gümüş Patenler 2 - 10
19.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buzadam Zeytinburnu 5 - 4
19.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kutalmışbey GASK 0 - 15
19.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Çayyolu Gordion 5 - 13
19.06.2022 12:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buzadam Flaş 1 - 5
19.06.2022 12:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buzadam Kayseri Spor 13 - 0
19.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Buz Korsanları 14 - 1
19.06.2022 13:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Yükseliş 50 - 5
19.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 3 - 9
19.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buzadam GASK 27 - 2
19.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kutalmışbey Kayseri Spor 1 - 8
19.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Flaş 5 - 10
19.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu İstanbul BB Gümüş Patenler 31 - 6
19.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Zeytinburnu 2 - 8
19.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kayseri Spor Buz Korsanları 11 - 1
19.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Flaş 5 - 10
19.06.2022 19:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Kutalmışbey Gümüş Patenler 3 - 15
19.06.2022 19:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Kutalmışbey Zeytinburnu 1 - 30
19.06.2022 20:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
A Grubu Buz Korsanları GASK 2 - 21
19.06.2022 20:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
B Grubu Yükseliş Çayyolu Gordion 3 - 15
20.06.2022 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Buzadam Flaş 28 - 2
20.06.2022 09:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final İstanbul BB Kayseri Spor 24 - 3
20.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Zeytinburnu Gümüş Patenler 13 - 0
20.06.2022 10:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Çeyrek Final Çayyolu Gordion İstanbul BB 4 - 6
20.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
9-10-11-12.lik Sıralama Maçları GASK Kutalmışbey 16 - 8
20.06.2022 11:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
9-10-11-12.lik Sıralama Maçları Buzadam Buz Korsanları 4 - 3
20.06.2022 12:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
14.lük Maçı Kutalmışbey Yükseliş 1 - 5
20.06.2022 13:30
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
Yarı Final Buzadam İstanbul BB 11 - 1
20.06.2022 13:30
Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayı
Yarı Final İstanbul BB Zeytinburnu 13 - 7
20.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
5-6-7-8.lik Maçları Gümüş Patenler Kayseri Spor 11 - 7
20.06.2022 14:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
5-6-7-8.lik Maçları Flaş Çayyolu Gordion 7 - 6
20.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
11.lik Maçı Kutalmışbey Buz Korsanları 11 - 4
20.06.2022 15:30
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
9.luk Maçı GASK Buzadam 6 - 1
20.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
5.lik Maçı Gümüş Patenler Flaş 8 - 6
20.06.2022 17:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
7.lik Maçı Kayseri Spor Çayyolu Gordion 5 - 11
20.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
3.lük Maçı İstanbul BB Zeytinburnu 0 - 7
20.06.2022 18:00
Ankara Ümitköy Spor Kompleksi Buz Pisti
Final Maçı Buzadam İstanbul BB 6 - 5