2021 - 2022 Yıldız B

Tüm Maçlar
18.06.2022 10:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Antalya OSB GSK 23 - 5
18.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Hatay Asi 11 - 12
18.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kocaeli Buz Korsanları 7 - 1
18.06.2022 12:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kestel GSK Erzurum ASP 4 - 15
18.06.2022 12:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Erzurum Gümüş Patenler 1 - 19
18.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Flaş 16 - 1
18.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Çayyolu Gordion 17 - 6
18.06.2022 14:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Antalya OSB GSK Kocaeli 2 - 18
18.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buz Korsanları Kestel GSK 27 - 0
18.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Hatay Asi Erzurum 17 - 1
18.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Erzurum ASP Çayyolu Gordion 7 - 19
18.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Gümüş Patenler Flaş 9 - 4
18.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Kocaeli 7 - 8
18.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Yükseliş 24 - 4
18.06.2022 19:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Antalya OSB GSK Buz Korsanları 4 - 17
18.06.2022 20:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kestel GSK Çayyolu Gordion 5 - 16
18.06.2022 20:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Erzurum Flaş 0 - 11
19.06.2022 09:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Gümüş Patenler 27 - 7
19.06.2022 09:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Erzurum ASP 19 - 3
19.06.2022 10:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Antalya OSB GSK Kestel GSK 17 - 7
19.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kocaeli Çayyolu Gordion 8 - 1
19.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Flaş 7 - 1
19.06.2022 12:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Antalya OSB GSK Erzurum ASP 18 - 4
19.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Hatay Asi 21 - 10
19.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Buz Korsanları 9 - 7
19.06.2022 14:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Antalya OSB GSK Çayyolu Gordion 9 - 12
19.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kocaeli Erzurum ASP 21 - 0
19.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Gümüş Patenler 7 - 18
19.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu İstanbul BB Erzurum 22 - 4
19.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buzadam Kestel GSK 33 - 6
19.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Hatay Asi Gümüş Patenler 10 - 14
19.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buz Korsanları Erzurum ASP 23 - 1
19.06.2022 19:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Kocaeli Kestel GSK 20 - 0
19.06.2022 19:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Yükseliş Erzurum 14 - 2
19.06.2022 20:00
Zeytinburnu Buz Pisti
A Grubu Hatay Asi Flaş 6 - 2
19.06.2022 20:00
Zeytinburnu Buz Pisti
B Grubu Buz Korsanları Çayyolu Gordion 7 - 4
20.06.2022 09:00
Zeytinburnu Buz Pisti
Çeyrek Final İstanbul BB Çayyolu Gordion 21 - 0
20.06.2022 09:00
Zeytinburnu Buz Pisti
Çeyrek Final Kocaeli Yükseliş 14 - 4
20.06.2022 10:00
Zeytinburnu Buz Pisti
Çeyrek Final Gümüş Patenler Buz Korsanları 8 - 13
20.06.2022 10:00
Zeytinburnu Buz Pisti
Çeyrek Final Buzadam Hatay Asi 18 - 4
20.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
9-10-11-12.lik Sıralama Maçları Flaş Erzurum ASP 4 - 3
20.06.2022 11:00
Zeytinburnu Buz Pisti
9-10-11-12.lik Sıralama Maçları Antalya OSB GSK Erzurum 19 - 4
20.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
Yarı Final Maçları İstanbul BB Buzadam 8 - 2
20.06.2022 13:30
Zeytinburnu Buz Pisti
Yarı Final Maçları Kocaeli Buz Korsanları 2 - 0
20.06.2022 14:30
Zeytinburnu Buz Pisti
5-6-7-8.lik Maçları Çayyolu Gordion Hatay Asi 8 - 6
20.06.2022 14:30
Zeytinburnu Buz Pisti
5-6-7-8.lik Maçları Yükseliş Gümüş Patenler 4 - 28
20.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
11.lik Maçı Erzurum ASP Erzurum 0 - 0
20.06.2022 15:30
Zeytinburnu Buz Pisti
9.luk Maçı Flaş Antalya OSB GSK 1 - 7
20.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
7.lik Maçı Hatay Asi Yükseliş 14 - 8
20.06.2022 17:00
Zeytinburnu Buz Pisti
5.lik Maçı Çayyolu Gordion Gümüş Patenler 2 - 9
20.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
3.lük Maçı Buz Korsanları Buzadam 9 - 19
20.06.2022 18:00
Zeytinburnu Buz Pisti
Final Maçı İstanbul BB Kocaeli 10 - 1